- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
MIL1812(R) Series Marking 22/May/2018.pdfDatasheets
MIL1812(R) (M83446/39).pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.721 | $3.72 |
Technické specifikace MIL1812-123J
Technické specifikace API Delevan Inc. - MIL1812-123J, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako API Delevan Inc. - MIL1812-123J
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Typ | - |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | MIL1812 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 50 @ 2.5MHz |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 2.5 MHz |
| indukčnost | 12 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 18MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 317 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako API Delevan Inc. MIL1812-123J.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MIL1812-152J | MIL1812-124J | MIL1812-183J | MIL1812-182J |
| Výrobce | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MIL1812-123J PDF a dokumentaci API Delevan Inc. pro MIL1812-123J - API Delevan Inc..
MIL1812-151KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150NH 818MA 300MOHM SM
MIL1812-121KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 818MA 300MOHM SM
MIL1812-152JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 578MA 600MOHM SM
MIL1331-683KAPI Delevan Inc.FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD
MIL1812-120MAPI Delevan Inc.FIXED IND 12NH 1.23A 100MOHM SMD
MIL1812-150MAPI Delevan Inc.FIXED IND 15NH 1.23A 100MOHM SMD
MIL1812-101KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100NH 818MA 300MOHM SM
MIL1331-821KAPI Delevan Inc.FIXED IND 820NH 405MA 270MOHM SM
MIL1812-182JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 556MA 650MOHM SM
MIL1812-104JAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
MIL1812-180MAPI Delevan Inc.FIXED IND 18NH 1.23A 100MOHM SMD
MIL1812-105JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD
MIL1812-183JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
MIL1812-181KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180NH 757MA 350MOHM SM
MIL1812-154JAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
MIL1812-124JAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD
MIL1331-822KAPI Delevan Inc.FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6OHM SMD
MIL1331-823KAPI Delevan Inc.FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.