- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.059 | $6.06 |
Technické specifikace 5500-185J
Technické specifikace API Delevan Inc. - 5500-185J, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako API Delevan Inc. - 5500-185J
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Typ | - |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 1.080' L x 0.510' W (27.44mm x 12.96mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | 5500 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | 2-SMD |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 130°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1 kHz |
| indukčnost | 1.8 mH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.520' (13.21mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.5Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 810 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 410mA |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako API Delevan Inc. 5500-185J.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 5500-186J | 5500-184J | 5500-155J | 5500-156J |
| Výrobce | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy 5500-185J PDF a dokumentaci API Delevan Inc. pro 5500-185J - API Delevan Inc..
5500-225KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76OHM SM
5500-183KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 6.72A 22 MOHM SMD
5500-184JAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 2.57A 150MOHM SM
5500-155JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18OHM SM
5500-185KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5OHM SMD
5500-183JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 6.72A 22 MOHM SMD
5500-223JAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
5500-154KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 2.78A 129MOHM SM
5500-186JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18MH 260MA 14.8OHM SMD
5500-224JAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 2.48A 162MOHM SM
5500-184KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 2.57A 150MOHM SM
5500-224KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 2.48A 162MOHM SM
5500-155KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18OHM SM
5500-225JAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76OHM SM
5500-223KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
5500-156JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15MH 300MA 10.7OHM SMD
5500-186KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18MH 260MA 14.8OHM SMD
5500-156KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15MH 300MA 10.7OHM SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.