- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.872 | $4.87 |
Technické specifikace 4470R-05H
Technické specifikace API Delevan Inc. - 4470R-05H, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako API Delevan Inc. - 4470R-05H
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Typ | Molded |
| Tolerance | ±3% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.310' Dia x 0.910' L (7.87mm x 23.11mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | 4470R |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 130 @ 10MHz |
| Paket / krabice | Axial |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.9 MHz |
| indukčnost | 2.2 µH |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 92MHz |
| DC Resistance (DCR) | 40mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3.5 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako API Delevan Inc. 4470R-05H.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 4470R-05F | 4470R-05K | 4470R-05J | 4470R-05G |
| Výrobce | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 4470R-05H PDF a dokumentaci API Delevan Inc. pro 4470R-05H - API Delevan Inc..
4470R-07GAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-04GAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
4470R-05FAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-07FAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-03JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 4A 30 MOHM TH
4470R-05GAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-04FAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
4470R-04KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
4470R-04HAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
4470R-06FAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-06GAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-06HAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-04JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
4470R-06KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-06JAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-05JAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-05KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-03KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 4A 30 MOHM THVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.