- Jess***Jones
- 2026/04/17
Návrh/specifikace PCN
Multiple Devices Product Improvement 20/Jun/2019.pdfDatasheets
T41435120x1-000 Drawing.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.008 | $6.01 |
Technické specifikace T4143512051-000
Technické specifikace TE Connectivity AMP Connectors - T4143512051-000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity AMP Connectors - T4143512051-000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TE Connectivity |
| napìtí | 60V |
| Ukončení | Solder |
| stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | M12-5 |
| Materiál skeletu | Copper Alloy |
| Shell Finish | Nickel |
| Série | M12 |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | D |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet poloh | 5 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole |
| montážní Feature | Bulkhead - Rear Side Nut |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 4A |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Female Sockets |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | - |
| Číslo základního produktu | T41435 |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - |
| Aplikace | Industrial |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity AMP Connectors T4143512051-000.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | T4143512031-000 | T4143412051-000 | T4143512021-000 | T4143512041-000 |
| Výrobce | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - | - | - | - |
| kabel Zahájení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| montážní Feature | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vložte materiál | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Primární materiál | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy T4143512051-000 PDF a dokumentaci TE Connectivity AMP Connectors pro T4143512051-000 - TE Connectivity AMP Connectors.
T4144535041-000TE Connectivity AMP ConnectorsM12 R/A M PNL REAR D-CODE 4P PCB
T4144015081-000TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT MALE 8POS GOLD SOLDER
T4144035051-000TE Connectivity AMP ConnectorsM12 RA M PNL REAR A 5P PCB SHLD
T4144035081-000TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT MALE 8POS GOLD SOLDER
T4143412021-000TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PLUG FMALE 2POS GOLD SOLDER
T4143412031-000TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PLUG FMALE 3POS GOLD SOLDER
T4144015051-000TE Connectivity AMP ConnectorsM12 R/A M PNL REAR A-CODE 5P PCB
T4143512021-000TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PLUG FMALE 2POS GOLD SOLDERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.