- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
5747847-4.pdfInformace o životním prostředí
5747847-4 Statement of Compliance.pdfSestava/původ PCN
Mult Devs - Mfg Location Chg 23/APR/2021.pdfBalení PCN
Packaging improvement 27/SEP/2022.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.882 | $3.88 |
| 10+ | $3.782 | $37.82 |
| 30+ | $3.717 | $111.51 |
| 100+ | $3.65 | $365.00 |
Technické specifikace 5747847-4
Technické specifikace TE Connectivity AMP Connectors - 5747847-4, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity AMP Connectors - 5747847-4
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TE Connectivity |
| Wire Gauge | - |
| napìtí | 125V |
| Ukončení | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) |
| Shell Materiál, Finish | Steel, Tin Plated |
| Série | AMPLIMITE HD-20 |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 37 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| příruba Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Funkce | Board Lock, Ground Strap |
| dielektrikum Materiál | Thermoplastic |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 6A |
| Typ kontaktu | Signal |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontaktní formulář | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | D-Sub |
| Barva | Black |
| Číslo základního produktu | 5747847 |
| Spacing Spacing | 0.318" (8.08mm) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity AMP Connectors 5747847-4.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 5747847-6 | 5747872-4 | 5747871-4 | 5747846-4 |
| Výrobce | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| styl konektor | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| dielektrikum Materiál | - | - | - | - |
| Shell Size, Layout Connector | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Spacing Spacing | - | - | - | - |
| Kontaktní formulář | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Shell Materiál, Finish | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 5747847-4 PDF a dokumentaci TE Connectivity AMP Connectors pro 5747847-4 - TE Connectivity AMP Connectors.
5747850-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
5747852-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
5747848-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.