- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace 3-284512-4
Technické specifikace TE Connectivity AMP Connectors - 3-284512-4, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity AMP Connectors - 3-284512-4
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TE Connectivity |
| Délka drátu drátu | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - |
| Napětí - UL | 300 V |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Solder |
| Série | Buchanan |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 4 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.138' (3.50mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C |
| Počet poloh | 4 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 0.287' (7.30mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| hlavička orientace | 90°, Right Angle |
| Funkce | - |
| Proud - UL | 11 A |
| Proud - IEC | - |
| Délka kontaktu | 0.134' (3.40mm) |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Barva | Green |
| Číslo základního produktu | 284512 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Nevztahuje se |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity AMP Connectors 3-284512-4.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 3-284512-4 | 3-284512-6 | 3-284512-3 | 3-284865-4 |
| Výrobce | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| hlavička orientace | 90°, Right Angle | 90°, Right Angle | 90°, Right Angle | - |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze | Phosphor Bronze | Phosphor Bronze | - |
| Počet poloh | 4 | 7 | 3 | 4 |
| Výška izolace | 0.287' (7.30mm) | 0.287' (7.30mm) | 0.287' (7.30mm) | - |
| styl koncovky | Solder | Solder | Solder | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Mates to PCB |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Barva | Green | Green | Green | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C | -40°C ~ 110°C | -40°C ~ 110°C | - |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | UL94 V-0 | UL94 V-0 | - |
| Číslo základního produktu | 284512 | 284512 | 284512 | 284865 |
| Napětí - UL | 300 V | 300 V | 300 V | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
| Počet úrovní | 1 | 1 | 1 | - |
| Proud - UL | 11 A | 11 A | 11 A | - |
| Typ montáže | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Délka kontaktu | 0.134' (3.40mm) | 0.134' (3.40mm) | 0.134' (3.40mm) | - |
| stoupání | 0.138' (3.50mm) | 0.138' (3.50mm) | 0.138' (3.50mm) | 0.098' (2.50mm) |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin | Gold | Tin | - |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Materiál krytu | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | - |
| Série | Buchanan | Buchanan | Buchanan | DuoPlug |
| Pozice za úroveň | 4 | 7 | 3 | - |
| Balík | Bulk | Bulk | Bulk | Tray |
Stáhněte si datové listy 3-284512-4 PDF a dokumentaci TE Connectivity AMP Connectors pro 3-284512-4 - TE Connectivity AMP Connectors.
3-284512-6TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 3.5MM
3-284866-8TE Connectivity AMP ConnectorsDUOPLUG 2.5 SIDE LOCK,8 POS,2/3,
3-284512-3TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 3.5MM
3-284931-3TE Connectivity AMP ConnectorsDUOPLUG STANDARD, FEMALE CONN.
3-284482-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT 2POS IDC TIN
3-284970-3TE Connectivity AMP ConnectorsDUOPLUG STD, 2 POS, FEMALE CON
3-284932-5TE Connectivity AMP ConnectorsDUOPLUG STD FEMALE CONN., 5 POS.
3-284865-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT 5POS IDC 22-24AWG TINVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.