- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
1761608 Drawing.pdfSestava/původ PCN
Multiple Devices Location 02/Jan/2017.pdfInformace o životním prostředí
3-1761608-3 Statement of Compliance.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.918 | $5.92 |
| 10+ | $5.705 | $57.05 |
Technické specifikace 3-1761608-3
Technické specifikace TE Connectivity AMP Connectors - 3-1761608-3, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity AMP Connectors - 3-1761608-3
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TE Connectivity |
| napìtí | 250VAC |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall |
| Série | AMP-Latch |
| Rozteč řádků - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Tube |
| Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -65°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 40 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.404" (10.26mm) |
| Izolační barva | Blue |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Keying Slot |
| upevňovací Type | Latch Lock/Eject Hooks, Short |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1A per Contact |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.102" (2.60mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.237" (6.02mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Gold or Gold-Palladium |
| Typ konektoru | Header |
| Číslo základního produktu | 1761608 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity AMP Connectors 3-1761608-3.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 3-1761608-1 | 3-1761607-3 | 3-1761608-4 | 3-1761608-0 |
| Výrobce | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Plátování | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| napìtí | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 3-1761608-3 PDF a dokumentaci TE Connectivity AMP Connectors pro 3-1761608-3 - TE Connectivity AMP Connectors.
3-1761608-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 44POS 2.54MM
3-1761679-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
3-1761607-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 64POS 2.54MM
3-1761607-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 60POS 2.54MM
3-1761679-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 60POS 2.54MM
3-1761606-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 60POS 2.54MM
3-1761609-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
3-1761609-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
3-1761606-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
3-1761609-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
3-1761608-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 64POS 2.54MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.