- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.082 | $2.08 |
| 200+ | $0.806 | $161.20 |
| 500+ | $0.778 | $389.00 |
| 1000+ | $0.764 | $764.00 |
Technické specifikace 1551629-2
Technické specifikace TE Connectivity AMP Connectors - 1551629-2, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity AMP Connectors - 1551629-2
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TE Connectivity |
| Napětí - Jmenovitá | 30V |
| Ukončení | Solder |
| Specifikace | USB 2.0 |
| stínění | Shielded |
| Shell / Stínící materiál | Steel, Stainless |
| Série | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C |
| Počet portů | 1 |
| Počet kontaktů | 5 |
| Typ montáže | Surface Mount, Right Angle |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| montážní Feature | Horizontal |
| páření cykly | 10000 |
| Materiál hořlavosti Rating | - |
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | Splash Proof |
| rod | Receptacle |
| Funkce | Solder Retention |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 0.5A, 1A, 1.8A |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | USB - micro AB |
| Číslo základního produktu | 1551629 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity AMP Connectors 1551629-2.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1551629-2 | 1551629-3 | 1551524-1 | 1551574-5 |
| Výrobce | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Bulk | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| montážní Feature | Horizontal | Horizontal | - | - |
| rod | Receptacle | Receptacle | - | - |
| Číslo základního produktu | 1551629 | 1551629 | 155152 | 155157 |
| Shell / Stínící materiál | Steel, Stainless | Steel, Stainless | - | - |
| Funkce | Solder Retention | Solder Retention | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 0.5A, 1A, 1.8A | 0.5A, 1A, 1.8A | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | 30V | 30V | - | - |
| Typ montáže | Surface Mount, Right Angle | Surface Mount, Right Angle | - | - |
| Ukončení | Solder | Solder | - | - |
| Série | - | - | * | - |
| Specifikace | USB 2.0 | USB 2.0 | - | - |
| Typ konektoru | USB - micro AB | USB - micro AB | - | - |
| Počet portů | 1 | 1 | - | - |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | - | - |
| páření cykly | 10000 | 10000 | - | - |
| Kontakt Finish | Gold | Gold | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Počet kontaktů | 5 | 5 | - | - |
| stínění | Shielded | Shielded | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | Splash Proof | Splash Proof | - | - |
| Izolační barva | Black | Black | - | - |
Stáhněte si datové listy 1551629-2 PDF a dokumentaci TE Connectivity AMP Connectors pro 1551629-2 - TE Connectivity AMP Connectors.
1551524-1TE Connectivity AMP ConnectorsWIFI ANTENNA; CABLE 500MM
1551516Phoenix ContactCONN PLUG MALE 4POS GOLD SOLDER
1551718-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONTACT SPRING LOADED T/H GOLD
1551524-2TE Connectivity AMP ConnectorsWIFI ANTENNA; CABLE 210 MM
1551524-3TE Connectivity AMP ConnectorsWIFI ANTENNA; CABLE 350 MM
1551752Phoenix ContactCONN PLUG MALE 5POS GOLD SOLDERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.