- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
Cylindrical Battery Holders.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.292 | $6.29 |
Technické specifikace 1546310-6
Technické specifikace TE Connectivity AMP Connectors - 1546310-6, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity AMP Connectors - 1546310-6
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TE Connectivity |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| napìtí | 300V |
| Top Ukončení | Screws |
| Materiál šroubů svorek | Steel |
| Zakončení šroubu svorky | Nickel |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Série | Buchanan |
| stoupání | 0.563' (14.30mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 120°C |
| Počet záznamů Wire | 12 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet řádků | 2 |
| Počet okruhů | 6 |
| Typ montáže | Chassis, Panel |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Materiál - Izolace | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Funkce | Flange |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 30A |
| Barva | Black |
| spodní Ukončení | Closed |
| Číslo základního produktu | 1546310 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity AMP Connectors 1546310-6.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1546310-9 | 1546311-6 | 1546307-6 | 1546310-7 |
| Výrobce | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Zakončení šroubu svorky | - | - | - | - |
| Materiál šroubů svorek | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Počet záznamů Wire | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Terminal Block Type | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| spodní Ukončení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Top Ukončení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Barrier Type | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 1546310-6 PDF a dokumentaci TE Connectivity AMP Connectors pro 1546310-6 - TE Connectivity AMP Connectors.
1546310-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.563"
1546307-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375"
1546307-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.375"
1546311-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.563"
1546307-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375"
1546311-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.563"
1546311-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.563"
1546311-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.563"
1546307-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.375"
1546311-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.563"
1546307-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.375"
1546311-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.563"
1546310-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.563"Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.