- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Technické specifikace 1-1546980-3
Technické specifikace TE Connectivity AMP Connectors - 1-1546980-3, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity AMP Connectors - 1-1546980-3
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TE Connectivity |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| napìtí | 600V |
| Top Ukončení | Screws with Captive Plate |
| Materiál šroubů svorek | Steel |
| Zakončení šroubu svorky | Zinc, Clear Chromate |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Série | SSB7, Buchanan |
| stoupání | 0.438" (11.12mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -60°C ~ 105°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet záznamů Wire | 13 |
| Počet řádků | 1 |
| Počet okruhů | 13 |
| Typ montáže | Chassis, Panel |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-2 |
| Materiál - Izolace | Thermoplastic |
| Funkce | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 20A |
| Barva | Black |
| spodní Ukončení | Quick Connect (0.250"), Insulated |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Nevztahuje se |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity AMP Connectors 1-1546980-3.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1-1546980-0 | 1-1546980-5 | 1-1546980-6 | 1-1546980-4 |
| Výrobce | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Zakončení šroubu svorky | - | - | - | - |
| Materiál šroubů svorek | - | - | - | - |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Barrier Type | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| napìtí | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| spodní Ukončení | - | - | - | - |
| Počet záznamů Wire | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Top Ukončení | - | - | - | - |
| Terminal Block Type | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
1-1546980-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 11CIRC 0.438"
1-1546980-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 17CIRC 0.438"
1-1546979-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 17CIRC 0.438"
1-1546980-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 16CIRC 0.438"
1-1546979-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 11CIRC 0.438"
1-1546980-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 10CIRC 0.438"
1-1546979-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 19CIRC 0.438"
1-1546979-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 18CIRC 0.438"
1-1546980-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 18CIRC 0.438"
1-1546979-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 12CIRC 0.438"
1-1546979-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.438"
1-1546981-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 10CIRC 0.438"
1-1546980-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 19CIRC 0.438"
1-1546981-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 11CIRC 0.438"
1-1546980-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.438"
1-1546979-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 10CIRC 0.438"
1-1546980-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 15CIRC 0.438"
1-1546981-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 12CIRC 0.438"Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.