- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
MMSZyyyT1G, SZMMSZyyyT1G Series.pdfInformace o životním prostředí
onsemi RoHS.pdfNávrh/specifikace PCN
Mult Dev Wire Clarification 21/Nov/2017.pdfSestava/původ PCN
Mult Dev Assembly Chgs 3/Jul/2020.pdfTechnické specifikace SZMMSZ3V9T1G
Technické specifikace onsemi - SZMMSZ3V9T1G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - SZMMSZ3V9T1G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 3.9 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 900 mV @ 10 mA |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | SOD-123 |
| Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Power - Max | 500 mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | SOD-123 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 90 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 3 µA @ 1 V |
| Číslo základního produktu | SZMMSZ3 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi SZMMSZ3V9T1G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SZMMSZ39T1G | SZMMSZ3V6T1G | SZMMSZ3V3T1G | SZMMSZ33T1G |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy SZMMSZ3V9T1G PDF a dokumentaci onsemi pro SZMMSZ3V9T1G - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.