- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
1SMA59xxBT3G, SZ1SMA59xxBT3G Series.pdfSestava/původ PCN
Process/Materials Change 01/Jun/2023.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.474 | $0.47 |
| 10+ | $0.40 | $4.00 |
| 30+ | $0.364 | $10.92 |
| 100+ | $0.326 | $32.60 |
| 500+ | $0.304 | $152.00 |
| 1000+ | $0.259 | $259.00 |
Technické specifikace SZ1SMA5918BT3G
Technické specifikace onsemi - SZ1SMA5918BT3G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - SZ1SMA5918BT3G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 5.1 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.5 V @ 200 mA |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | SMA |
| Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Power - Max | 1.5 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 4 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 2.5 µA @ 2 V |
| Číslo základního produktu | SZ1SMA5918 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi SZ1SMA5918BT3G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SZ1SMA5915BT3G | SZ1SMA5919BT3G | SZ1SMA5917BT3G | SZ1SMA5921BT3G |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SZ1SMA5918BT3G PDF a dokumentaci onsemi pro SZ1SMA5918BT3G - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.