- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.124 | $1.12 |
| 10+ | $0.975 | $9.75 |
| 30+ | $0.881 | $26.43 |
| 100+ | $0.75 | $75.00 |
| 500+ | $0.707 | $353.50 |
| 1000+ | $0.689 | $689.00 |
Technické specifikace NCV59744MNADJTBG
Technické specifikace onsemi - NCV59744MNADJTBG, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - NCV59744MNADJTBG
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Odpojení napětí (Max) | 0.195V @ 3A |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 0.8V |
| Napětí - Výstup (Max) | 3.6V |
| Napětí - vstup (Max) | 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | 20-QFN (5x5) |
| Série | Automotive, AEC-Q100 |
| Ochranné funkce | Over Current, Thermal Shutdown |
| Paket / krabice | 20-VQFN Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| PSRR | 72dB ~ 50dB (1kHz ~ 1MHz) |
| Typ výstupu | Adjustable |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 2 mA |
| Current - Výstup | 3A |
| Ovládací prvky | Enable, Power Good, Soft Start |
| Číslo základního produktu | NCV59744 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi NCV59744MNADJTBG.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NCV59744MN1ADJTBG | NCV59748MNADJTBG | NCV59748MN1ADJTBG | NCV59748MWADJTBG |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Ovládací prvky | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet regulátorů | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Odpojení napětí (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Ochranné funkce | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy NCV59744MNADJTBG PDF a dokumentaci onsemi pro NCV59744MNADJTBG - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.