- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
NCP,NCV5500,01.pdfInformace o životním prostředí
Material Declaration NCP5501DT33RKG.pdf onsemi REACH.pdf onsemi RoHS.pdfSestava/původ PCN
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.291 | $0.29 |
| 10+ | $0.284 | $2.84 |
| 30+ | $0.28 | $8.40 |
| 100+ | $0.276 | $27.60 |
Technické specifikace NCP5501DT33RKG
Technické specifikace onsemi - NCP5501DT33RKG, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - NCP5501DT33RKG
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Odpojení napětí (Max) | 0.7V @ 500mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 3.3V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 16V |
| Dodavatel zařízení Package | DPAK |
| Série | - |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Paket / krabice | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 75dB ~ 70dB (120hZ ~ 10kHz) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - Supply (Max) | 20 mA |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 500 µA |
| Current - Výstup | 500mA |
| Ovládací prvky | Enable |
| Číslo základního produktu | NCP5501 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi NCP5501DT33RKG.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NCP5500DT33RKG | NCP5501DT50RKG | NCP5500DTADJRKG | NCP5500DT15RKG |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ochranné funkce | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Odpojení napětí (Max) | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Počet regulátorů | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Ovládací prvky | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy NCP5501DT33RKG PDF a dokumentaci onsemi pro NCP5501DT33RKG - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.