- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
NCP3902.pdfHTML Datasheet
NCP3902.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.407 | $0.41 |
| 10+ | $0.338 | $3.38 |
| 30+ | $0.303 | $9.09 |
| 100+ | $0.269 | $26.90 |
| 500+ | $0.249 | $124.50 |
| 1000+ | $0.239 | $239.00 |
Technické specifikace NCP3902FCCTBG
Technické specifikace onsemi - NCP3902FCCTBG, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - NCP3902FCCTBG
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 9V ~ 15V |
| Napětí - Load | 2.3V ~ 5.5V |
| Typ přepínače | General Purpose |
| Dodavatel zařízení Package | 20-WLCSP (1.66x2.26) |
| Série | - |
| Rds On (typ) | 95mOhm |
| Ratio - Vstup: Výstup | 2:1 |
| Paket / krabice | 20-UFBGA, WLCSP |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | P-Channel |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | High Side |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Rozhraní | USB |
| Typ vstupu | Differential |
| Funkce | Sleep Mode |
| Ochrana proti poruchám | Current Limiting, Over Temperature, UVLO |
| Proud - výstup (Max) | 5A |
| Číslo základního produktu | NCP3902 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi NCP3902FCCTBG.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NCP3901FCCT1G | NCP382LMN20AATXG | NCP382LMN15AATXG | NCP382LD15AAR2G |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Napětí - Load | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rds On (typ) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozhraní | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Vstup: Výstup | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ochrana proti poruchám | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Proud - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Typ přepínače | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy NCP3902FCCTBG PDF a dokumentaci onsemi pro NCP3902FCCTBG - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.