- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
onsemi RoHS.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace NCP1652ADR2G
Technické specifikace onsemi - NCP1652ADR2G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - NCP1652ADR2G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Supply | 9.3V ~ 11.3V |
| Dodavatel zařízení Package | 16-SOIC |
| Série | - |
| Paket / krabice | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| režim | Continuous Conduction (CCM), Discontinuous Conduction (DCM) |
| Frekvence - Přepínání | Adjustable |
| Proud - Uvedení do provozu | 5.62 mA |
| Číslo základního produktu | NCP1652 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi NCP1652ADR2G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NCP1652DWR2G | NCP1652DR2G | NCP1653ADR2G | NCP1651DR2G |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| režim | - | - | - | - |
| Frekvence - Přepínání | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - Uvedení do provozu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy NCP1652ADR2G PDF a dokumentaci onsemi pro NCP1652ADR2G - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.