- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN jiné
2.73KHz.pdfSestava/původ PCN
2.73KHz.pdfHTML Datasheet
NC7SP38.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfNávrh/specifikace PCN
Standard Marking Lay-out 10/Oct/2022.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.269 | $0.27 |
| 10+ | $0.261 | $2.61 |
| 30+ | $0.257 | $7.71 |
| 100+ | $0.253 | $25.30 |
Technické specifikace NC7SP38P5X
Technické specifikace onsemi - NC7SP38P5X, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - NC7SP38P5X
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Supply | 0.9V ~ 3.6V |
| Dodavatel zařízení Package | SC-70-5 |
| Série | 7SP |
| Paket / krabice | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet vstupů | 2 |
| Počet okruhů | 1 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Max prodlení propagace @ V, Max CL | 10ns @ 3.3V, 30pF |
| Typ logiky | NAND Gate |
| Vstupní logická úroveň - nízká | 0.7V ~ 0.9V |
| Vstupní logická úroveň - vysoká | 1.6V ~ 2.1V |
| Funkce | Open Drain |
| Proud - Klidový (Max) | 900 nA |
| Aktuální - Výstup High, Low | -, 2.6mA |
| Číslo základního produktu | 7SP38 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi NC7SP38P5X.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NC7SP38P5X | NC7SP32L6X | NC7SP38L6X | NC7SP32P5X |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Paket / krabice | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 | 6-UFDFN | 6-UFDFN | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Vstupní logická úroveň - nízká | 0.7V ~ 0.9V | 0.7V ~ 0.9V | 0.7V ~ 0.9V | 0.7V ~ 0.9V |
| Typ logiky | NAND Gate | OR Gate | NAND Gate | OR Gate |
| Proud - Klidový (Max) | 900 nA | 900 nA | 900 nA | 900 nA |
| Dodavatel zařízení Package | SC-70-5 | 6-MicroPak | 6-MicroPak | SC-70-5 |
| Počet okruhů | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Max prodlení propagace @ V, Max CL | 10ns @ 3.3V, 30pF | 7ns @ 3.3V, 30pF | 10ns @ 3.3V, 30pF | 7ns @ 3.3V, 30pF |
| Série | 7SP | 7SP | 7SP | 7SP |
| Aktuální - Výstup High, Low | -, 2.6mA | 2.6mA, 2.6mA | -, 2.6mA | 2.6mA, 2.6mA |
| Vstupní logická úroveň - vysoká | 1.6V ~ 2.1V | 1.6V ~ 2.1V | 1.6V ~ 2.1V | 1.6V ~ 2.1V |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | Open Drain | - | Open Drain | - |
| Počet vstupů | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Napětí - Supply | 0.9V ~ 3.6V | 0.9V ~ 3.6V | 0.9V ~ 3.6V | 0.9V ~ 3.6V |
| Číslo základního produktu | 7SP38 | 7SP32 | 7SP38 | 7SP32 |
| Typ montáže | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy NC7SP38P5X PDF a dokumentaci onsemi pro NC7SP38P5X - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.