- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
onsemi RoHS.pdfNávrh/specifikace PCN
Copper Wire 29/Oct/2009.pdfSestava/původ PCN
Mult Dev 24/Apr/2020.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 10+ | $0.03 | $0.30 |
| 100+ | $0.024 | $2.40 |
| 300+ | $0.022 | $6.60 |
| 3000+ | $0.017 | $51.00 |
| 6000+ | $0.016 | $96.00 |
| 9000+ | $0.015 | $135.00 |
Technické specifikace MUN2211T1G
Technické specifikace onsemi - MUN2211T1G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - MUN2211T1G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 50 V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 250mV @ 300µA, 10mA |
| Transistor Type | NPN - Pre-Biased |
| Dodavatel zařízení Package | SC-59 |
| Série | - |
| Resistor - emitorová základna (R2) | 10 kOhms |
| Rezistor - základna (R1) | 10 kOhms |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Power - Max | 230 mW |
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 35 @ 5mA, 10V |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 500nA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Číslo základního produktu | MUN2211 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi MUN2211T1G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MUN2211JT1G | MUN2213JT1G | MUN2211T1 | MUN2211JT1 |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rezistor - základna (R1) | - | - | - | - |
| Resistor - emitorová základna (R2) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | - | - | - | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Transistor Type | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MUN2211T1G PDF a dokumentaci onsemi pro MUN2211T1G - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.