- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfNávrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfTechnické specifikace MDB10SV
Technické specifikace onsemi - MDB10SV, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - MDB10SV
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Peak Reverse (Max) | 1 kV |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.015 V @ 1.2 A |
| Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | 4-MicroDIP/SMD |
| Série | MLVC |
| Paket / krabice | 4-SMD, Gull Wing |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Diode Type | Single Phase |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 10 µA @ 1000 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 1.2 A |
| Číslo základního produktu | MDB10 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi MDB10SV.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MDB10SV | MDB10SS | MDB10S | MDB10SS |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| Technika | Standard | Standard | Standard | Standard |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 1.2 A | 1 A | 1 A | 1 A |
| Série | MLVC | - | - | - |
| Číslo základního produktu | MDB10 | MDB10 | MDB10 | - |
| Napětí - Peak Reverse (Max) | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV |
| Diode Type | Single Phase | Single Phase | Single Phase | Single Phase |
| Dodavatel zařízení Package | 4-MicroDIP/SMD | 4-MicroDIP/SMD | 4-MicroDIP/SMD | 4-MicroDIP/SMD |
| Typ montáže | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 10 µA @ 1000 V | 10 µA @ 1000 V | 10 µA @ 1000 V | 10 µA @ 1 V |
| Paket / krabice | 4-SMD, Gull Wing | 4-SMD, Gull Wing | 4-SMD, Gull Wing | 4-SMD, Gull Wing |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.015 V @ 1.2 A | 1 V @ 1 A | 1.1 V @ 1 A | 1 V @ 1 A |
Stáhněte si datové listy MDB10SV PDF a dokumentaci onsemi pro MDB10SV - onsemi.
MDB1900ZBQZR01Micrel Inc.ZERO DELAY BUFFER FOR PCIE
MDB1-9SSM2ITT Cannon, LLCCONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT
MDB1-9SSPITT Cannon, LLCCONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT
MDB1-9SSLITT Cannon, LLCCONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT
MDB104A01A04EAPEM Inc.SWITCH SNAP ACT SPST-NC 1A 125V
MDB1-9SSKITT Cannon, LLCCONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT
MDB1900ZBQY-TRMicrochip TechnologyIC ZERO DELAY BUFFER 72VQFN
MDB1900ZCMicrel / Microchip Technology
MDB1900ZBQZ-TRMicrochip TechnologyBUFFER 19-OUTPUT
MDB1900ZBQZY01Micrel Inc.ZERO DELAY BUFFER FOR PCIE
MDB1900ZBQMicrel / Microchip Technology
MDB1-9SS-3ITT Cannon, LLCCONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT
MDB1900ZBQZMicrochip TechnologyBUFFER 19-OUTPUT
MDB1900ZBQYY01Micrel Inc.ZERO DELAY BUFFER FOR PCIE
MDB1900ZBQYMicrochip TechnologyIC ZERO DELAY BUFFER 72VQFNVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.