- Jess***Jones
- 2026/04/17
Sestava/původ PCN
2.73KHz.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
MC74VHCT125A.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.199 | $0.20 |
| 10+ | $0.172 | $1.72 |
| 30+ | $0.159 | $4.77 |
| 100+ | $0.145 | $14.50 |
| 500+ | $0.139 | $69.50 |
| 1000+ | $0.134 | $134.00 |
Technické specifikace MC74VHCT125ADTRG
Technické specifikace onsemi - MC74VHCT125ADTRG, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - MC74VHCT125ADTRG
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Supply | 2V ~ 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | 14-TSSOP |
| Série | 74VHCT |
| Paket / krabice | 14-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | 3-State |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet elementů | 4 |
| Počet bitů na Element | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ logiky | Buffer, Non-Inverting |
| Typ vstupu | - |
| Aktuální - Výstup High, Low | 8mA, 8mA |
| Číslo základního produktu | 74VHCT125 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi MC74VHCT125ADTRG.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MC74VHCT125ADTRH | MC74VHCT125ADTR2 | MC74VHCT125ADR2G | MC74VHCT126ADR2G |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Aktuální - Výstup High, Low | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ logiky | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet elementů | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Počet bitů na Element | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy MC74VHCT125ADTRG PDF a dokumentaci onsemi pro MC74VHCT125ADTRG - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.