- Jess***Jones
- 2026/04/17
Návrh/specifikace PCN
Copper Wire Conversion/Mold Compound Chg 7/Dec/201.pdf Qual Vehicle Corr 14/Jan/2016.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfSestava/původ PCN
2.73KHz.pdfInformace o životním prostředí
Material Declaration LV8736V-TLM-H.pdf onsemi REACH.pdf onsemi RoHS.pdfTechnické specifikace LV8736V-TLM-H
Technické specifikace onsemi - LV8736V-TLM-H, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - LV8736V-TLM-H
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Supply | 0V ~ 5.5V |
| Napětí - Load | 9V ~ 32V |
| Technika | BiCDMOS |
| Dodavatel zařízení Package | 44-SSOPK |
| Rozlišení kroku | 1, 1/2, 1/4, 1/8 |
| Série | - |
| Paket / krabice | 44-LSSOP (0.220', 5.60mm Width) Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Konfigurace výstupu | Half Bridge (4) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ motoru - Stepper | Bipolar |
| Typ motoru - AC, DC | Brushed DC |
| Rozhraní | Parallel |
| Funkce | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Current - Výstup | 1A |
| Číslo základního produktu | LV8736 |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi LV8736V-TLM-H.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LV8734VL-TLM-H | LV8734VZ-TLM-H | LV8735V-TLM-H | LV8736V-MPB-H |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Rozlišení kroku | - | - | - | - |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funkce | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Rozhraní | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Load | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ motoru - AC, DC | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ motoru - Stepper | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy LV8736V-TLM-H PDF a dokumentaci onsemi pro LV8736V-TLM-H - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.