- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
Material Declaration LC87F76C8AU-TQFP-E.pdf onsemi REACH.pdf onsemi RoHS.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.526 | $2.53 |
| 10+ | $2.195 | $21.95 |
| 30+ | $1.998 | $59.94 |
| 100+ | $1.799 | $179.90 |
| 500+ | $1.707 | $853.50 |
| 1000+ | $1.666 | $1,666.00 |
Technické specifikace LC87F76C8AU-TQFP-E
Technické specifikace onsemi - LC87F76C8AU-TQFP-E, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - LC87F76C8AU-TQFP-E
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 2.2V ~ 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | 80-TQFPJ (12x12) |
| Rychlost | 12MHz |
| Série | - |
| RAM Size | 4K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Periferní zařízení | PWM, WDT |
| Paket / krabice | 80-TQFP |
| Balík | Tray |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Počet I / O | 32 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 12x12b |
| jádro Velikost | 8-Bit |
| core | - |
| Připojení | SIO, UART/USART |
| Číslo základního produktu | LC87F |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi LC87F76C8AU-TQFP-E.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LC87F7BC8AU-TQFP-E | LC87F76C8AU-QFP-E | LC87F76C8AU-QFP-E-ON | LC87F7DC8AU-TQFP-H |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | Sanyo |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| RAM Size | - | - | - | - |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| core | - | - | - | - |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Připojení | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy LC87F76C8AU-TQFP-E PDF a dokumentaci onsemi pro LC87F76C8AU-TQFP-E - onsemi.
LC87F69C8AU-QIP-E.NECVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.