- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
FDH15N50, FDP15N50, FDB15N50.pdfTechnické specifikace FDH15N50
Technické specifikace onsemi - FDH15N50, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - FDH15N50
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Vgs (th) (max) 'Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±30V |
| Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | TO-247-3 |
| Série | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 380mOhm @ 7.5A, 10V |
| Ztráta energie (Max) | 300W (Tc) |
| Paket / krabice | TO-247-3 |
| Balík | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 1850 pF @ 25 V |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 41 nC @ 10 V |
| Typ FET | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 500 V |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 15A (Tc) |
| Číslo základního produktu | FDH15 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi FDH15N50.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FDH210N08 | FDH210N08 | FDH27N50 | FDH055N15A |
| Výrobce | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi | onsemi |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Ztráta energie (Max) | - | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Typ FET | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vgs (th) (max) 'Id | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | - | - | - | - |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | - | - | - | - |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy FDH15N50 PDF a dokumentaci onsemi pro FDH15N50 - onsemi.
FDH1040B-R14MP3Murata Electronics
FDH2N60FEIHONGVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.