- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
CS5212.pdfTechnické specifikace CS5212EDR14
Technické specifikace onsemi - CS5212EDR14, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - CS5212EDR14
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 3.1V ~ 7V |
| topologie | Buck |
| synchronní usměrňovač | Yes |
| Dodavatel zařízení Package | 14-SOIC |
| Série | - |
| Sériová rozhraní | - |
| Paket / krabice | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | Transistor Driver |
| Výstupní fáze | 1 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Step-Down |
| Frekvence - Přepínání | 150kHz ~ 750kHz |
| Pracovní cyklus (Max) | 100% |
| Ovládací prvky | Frequency Control |
| Synchronizace hodin | No |
| Číslo základního produktu | CS5212 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi CS5212EDR14.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CS5211EDR14G | CS5211EDR14 | CS5212ED14 | CS5212GDR14 |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Sériová rozhraní | - | - | - | - |
| Výstupní fáze | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Frekvence - Přepínání | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Ovládací prvky | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Synchronizace hodin | - | - | - | - |
| Pracovní cyklus (Max) | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| synchronní usměrňovač | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| topologie | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy CS5212EDR14 PDF a dokumentaci onsemi pro CS5212EDR14 - onsemi.
CS5213CPSEMICE
CS5230EAETA
CS5230ECHIPSTAR
CS5211GDOCSCVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.