- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.182 | $0.18 |
| 200+ | $0.073 | $14.60 |
| 500+ | $0.07 | $35.00 |
| 1000+ | $0.069 | $69.00 |
Technické specifikace CAT93C46BVE-GT3
Technické specifikace onsemi - CAT93C46BVE-GT3, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - CAT93C46BVE-GT3
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napište čas cyklu - slovo, | 5ms |
| Napětí - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Technika | EEPROM |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 1Kbit |
| Paměťová organizace | 128 x 8, 64 x 16 |
| Paměťové rozhraní | Microwire |
| Formát paměti | EEPROM |
| Frekvence hodin | 4 MHz |
| Číslo základního produktu | CAT93C46B |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi CAT93C46BVE-GT3.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CAT93C46BWI-GT3 | CAT93C46BHU4I-GT3 | CAT93C46BYI-GT3 | CAT93C46BVI-G |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frekvence hodin | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
CAT93C46JCSI
CAT93C46CATVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.