- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.82 | $1.82 |
| 200+ | $0.726 | $145.20 |
| 500+ | $0.702 | $351.00 |
| 1000+ | $0.691 | $691.00 |
Technické specifikace CAT24C64WI
Technické specifikace onsemi - CAT24C64WI, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - CAT24C64WI
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napište čas cyklu - slovo, | 5ms |
| Napětí - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Technika | EEPROM |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 64Kbit |
| Paměťová organizace | 8K x 8 |
| Paměťové rozhraní | I²C |
| Formát paměti | EEPROM |
| Frekvence hodin | 1 MHz |
| Číslo základního produktu | CAT24C64 |
| přístupová doba | 400 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi CAT24C64WI.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CAT24C64WGI | CAT24C64WI-G | CAT24C64WI-GT3JN | CAT24C64WI-GT3 |
| Výrobce | Catalyst Semiconductor Inc. | onsemi | onsemi | onsemi |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Frekvence hodin | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
CAT24C64WI-GT2CSI
CAT24C64VICSIVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.