- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
onsemi RoHS.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace CAT140029TWI-GT3
Technické specifikace onsemi - CAT140029TWI-GT3, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - CAT140029TWI-GT3
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Práh | 3.08V |
| Typ | Simple Reset/Power-On Reset |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| resetování Prodleva | 140ms Minimum |
| resetovat | Active Low |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | Push-Pull, Totem Pole |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet napìtí Sledované | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | CAT1400 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi CAT140029TWI-GT3.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CAT140089TWI-GT3 | CAT140029LWI-GT3 | CAT140021TWI-GT3 | CAT140049TWI-GT3 |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Výstup | - | - | - | - |
| resetovat | - | - | - | - |
| resetování Prodleva | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet napìtí Sledované | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Práh | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CAT140029TWI-GT3 PDF a dokumentaci onsemi pro CAT140029TWI-GT3 - onsemi.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.