- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
BC856ALT1G Series.pdfInformace o životním prostředí
onsemi RoHS.pdfSestava/původ PCN
Mold Compound 02/Apr/2020.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 20+ | $0.017 | $0.34 |
| 200+ | $0.014 | $2.80 |
| 600+ | $0.012 | $7.20 |
| 3000+ | $0.01 | $30.00 |
| 9000+ | $0.009 | $81.00 |
| 21000+ | $0.008 | $168.00 |
Technické specifikace BC856BLT1G
Technické specifikace onsemi - BC856BLT1G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - BC856BLT1G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 65 V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 650mV @ 5mA, 100mA |
| Transistor Type | PNP |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Série | - |
| Power - Max | 300 mW |
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence - Přechod | 100MHz |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 220 @ 2mA, 5V |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 15nA (ICBO) |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Číslo základního produktu | BC856 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi BC856BLT1G.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BC856BLT1 | BC856BLT3 | BC856BM3T5G | BC856BL3-TP |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | Micro Commercial Co |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | - | - | - | - |
| Frekvence - Přechod | - | - | - | - |
| Transistor Type | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy BC856BLT1G PDF a dokumentaci onsemi pro BC856BLT1G - onsemi.
BC856BM3-TPMicro Commercial CoInterface
BC856BMBNexperia
BC856BM-TPMicro Commercial CoTRANS PNP 65V 0.1A SOT883
BC856BHE3-TPMicro Commercial CoTRANS PNP 65V 0.1A SOT23
BC856BE6327Infineon TechnologiesBIPOLAR GEN PURPOSE TRANSISTOR
BC856BL3-TPMicro Commercial CoTRANS PNP 65V 0.1A DFN1006-3
BC856BDWKEFANVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.