- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfNávrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfInformace o životním prostředí
onsemi RoHS.pdfTechnické specifikace 4N33SM
Technické specifikace onsemi - 4N33SM, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako onsemi - 4N33SM
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Napětí - Výstup (Max) | 30V |
| Napětí - Izolace | 4170Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.2V |
| VCE Saturation (Max) | 1V |
| Čas zapnutí / vypnutí (typ) | 5µs, 100µs (Max) |
| Dodavatel zařízení Package | 6-SMD |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | - |
| Paket / krabice | 6-SMD, Gull Wing |
| Balík | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Darlington with Base |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ vstupu | DC |
| Aktuální Přenos Ratio (Min) | 500% @ 10mA |
| Aktuální Přenos Ratio (Max) | - |
| Aktuální - Výstup / Channel | 150mA |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 80 mA |
| Číslo základního produktu | 4N33 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako onsemi 4N33SM.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 4N33SR2M | 4N33VM | 4N33TVM | 4N33S1(TB) |
| Výrobce | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor | Everlight Electronics Co Ltd |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální Přenos Ratio (Min) | - | - | - | - |
| Počet kanálů | - | - | - | - |
| Čas zapnutí / vypnutí (typ) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | - | - | - | - |
| Aktuální Přenos Ratio (Max) | - | - | - | - |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aktuální - Výstup / Channel | - | - | - | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | - | - | - | - |
| VCE Saturation (Max) | - | - | - | - |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Izolace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 4N33SM PDF a dokumentaci onsemi pro 4N33SM - onsemi.
4N33SR2MOTOROLAVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.