- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
Xilinx REACH211 Cert.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $140.07 | $140.07 |
| 30+ | $135.36 | $4,060.80 |
Technické specifikace XC7Z010-2CLG225I
Technické specifikace AMD - XC7Z010-2CLG225I, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako AMD - XC7Z010-2CLG225I
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AMD Xilinx |
| Dodavatel zařízení Package | 225-CSPBGA (13x13) |
| Rychlost | 766MHz |
| Série | Zynq®-7000 |
| RAM Size | 256KB |
| primární atributy | Artix™-7 FPGA, 28K Logic Cells |
| Periferní zařízení | DMA |
| Paket / krabice | 225-LFBGA, CSPBGA |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Počet I / O | 86 |
| Flash Velikost | - |
| core | Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™ |
| Připojení | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Číslo základního produktu | XC7Z010 |
| Architektura | MCU, FPGA |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako AMD XC7Z010-2CLG225I.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | XC7Z010-L1CLG225I | XC7Z010-2CLG225E | XC7Z010-1CLG225I | XC7Z010-3CLG225E |
| Výrobce | AMD | Xilinx | AMD | AMD |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Flash Velikost | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| primární atributy | - | - | - | - |
| core | - | - | - | - |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Architektura | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Připojení | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy XC7Z010-2CLG225I PDF a dokumentaci AMD pro XC7Z010-2CLG225I - AMD.
XC7Z007S-3CLG400EAMD Xilinx
XC7Z010-2CLG400CAMD Xilinx
XC7Z010-1CL225IAMDIC FPGA SOC ZYNQ7 225BGA
XC7Z010-1CLG400XILINX
XC7Z010-CLG400XILINX
XC7Z010-CLG225AMD Xilinx
XC7Z010-L1CLG225I
XC7Z010-2CLG225CVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.