- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPrůvodce číslováním dílů
WCAP Series Part Number Guide.pdfInformace o životním prostředí
RoHS Cert.pdfPCN jiné
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.925 | $1.93 |
Technické specifikace 860160580035
Technické specifikace Würth Elektronik - 860160580035, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Würth Elektronik - 860160580035
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| Napětí - Jmenovitá | 35 V |
| Tolerance | ±20% |
| Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.630' Dia (16.00mm) |
| Série | WCAP-ATLL |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.928 A @ 100 kHz |
| hodnocení | - |
| Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Cut Tape (CT) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.295' (7.50mm) |
| Impedance | 48 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 1.299' (33.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| kapacitní | 1500 µF |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Würth Elektronik 860160580035.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 860160580038 | 860160580037 | 860160578034 | 860160578030 |
| Výrobce | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik |
| hodnocení | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Povrchová montáž Land Velikost | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Životnost @ Temp. | - | - | - | - |
| Polarizace | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | - | - | - | - |
| Impedance | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 860160580035 PDF a dokumentaci Würth Elektronik pro 860160580035 - Würth Elektronik.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.