- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfNávrh/specifikace PCN
6130yy11121 Datasheet Correction 08/Dec/2022.pdf Pin Header Plastic Housing 11/Mar/2015.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
RoHS Cert.pdfPCN jiné
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.734 | $0.73 |
| 200+ | $0.293 | $58.60 |
| 500+ | $0.283 | $141.50 |
| 1000+ | $0.278 | $278.00 |
Technické specifikace 61302011121
Technické specifikace Würth Elektronik - 61302011121, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Würth Elektronik - 61302011121
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| napìtí | 250V |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded |
| Série | WR-PHD |
| Rozteč řádků - Párování | - |
| Pitch - Párování | 0.100' (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková délka kontaktu | 0.454' (11.54mm) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 20 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.100' (2.54mm) |
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.118' (3.00mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.236' (6.00mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Header |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Würth Elektronik 61302011121.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 61302021121 | 61302211121 | 61301821121 | 61302221121 |
| Výrobce | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Plátování | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy 61302011121 PDF a dokumentaci Würth Elektronik pro 61302011121 - Würth Elektronik.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.