- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
LTC5564.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $8.408 | $8.41 |
| 200+ | $3.254 | $650.80 |
| 500+ | $3.14 | $1,570.00 |
| 1000+ | $3.083 | $3,083.00 |
Technické specifikace LTC5564IUD#PBF
Technické specifikace Analog Devices Inc. - LTC5564IUD#PBF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - LTC5564IUD#PBF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | 16-QFN (3x3) |
| Série | - |
| RF Type | 802.11a/b/g, 802.15 |
| Paket / krabice | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Balík | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| vstupní rozsah | -24dBm ~ 16dBm |
| Frekvence | 600MHz ~ 15GHz |
| Proud - Supply | 44 mA |
| Číslo základního produktu | LTC5564 |
| Přesnost | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. LTC5564IUD#PBF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LTC5564IUD#PBF | LTC5564HUD#PBF | LTC5564IUD#TRPBF | LTC5564HUD#TRPBF |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Přesnost | - | - | - | - |
| Proud - Supply | 44 mA | - | 44 mA | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| vstupní rozsah | -24dBm ~ 16dBm | -24dBm ~ 16dBm | -24dBm ~ 16dBm | -24dBm ~ 16dBm |
| Balík | Tube | Tube | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | LTC5564 | LTC5564 | LTC5564 | LTC5564 |
| Napětí - Supply | 3V ~ 5.5V | 5V | 3V ~ 5.5V | 5V |
| Dodavatel zařízení Package | 16-QFN (3x3) | 16-QFN (3x3) | 16-QFN (3x3) | 16-QFN (3x3) |
| Paket / krabice | 16-WFQFN Exposed Pad | 16-WFQFN Exposed Pad | 16-WFQFN Exposed Pad | 16-WFQFN Exposed Pad |
| RF Type | 802.11a/b/g, 802.15 | General Purpose | 802.11a/b/g, 802.15 | General Purpose |
| Frekvence | 600MHz ~ 15GHz | 600MHz ~ 15GHz | 600MHz ~ 15GHz | 600MHz ~ 15GHz |
| Série | - | UltraFast™ | - | - |
Stáhněte si datové listy LTC5564IUD#PBF PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro LTC5564IUD#PBF - Analog Devices Inc..
LTC5569IUFLinear Technology / Analog Devices
LTC5564CUD#TRPBFLinear Technology / Analog Devices
LTC5560EDD#PBFLinear Technology / Analog Devices
LTC5564HUDLT
LTC5564CUDLTVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.