- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfDalší související dokumenty
Tape and Reel Packaging.pdfTechnické specifikace LTC4076EDD#TRPBF
Technické specifikace Analog Devices Inc. - LTC4076EDD#TRPBF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - LTC4076EDD#TRPBF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - Napájení (Max) | 8V |
| Dodavatel zařízení Package | 10-DFN (3x3) |
| Série | - |
| Programovatelné funkce | Current |
| Paket / krabice | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet článků | 1 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Rozhraní | USB |
| Ochrana proti poruchám | - |
| Aktuální - nabíjení | Constant - Programmable |
| Nabíjecí proud - Max | 950mA |
| Napětí akumulátoru | 4.2V |
| Chemie baterie | Lithium Ion |
| Číslo základního produktu | LTC4076 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. LTC4076EDD#TRPBF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LTC4075EDD#TRPBF | LTC4075HVXEDD#TRPBF | LTC4077EDD#TRPBF | LTC4076EDD#PBF |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Počet článků | - | - | - | - |
| Napětí akumulátoru | - | - | - | - |
| Chemie baterie | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Aktuální - nabíjení | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nabíjecí proud - Max | - | - | - | - |
| Ochrana proti poruchám | - | - | - | - |
| Rozhraní | - | - | - | - |
| Programovatelné funkce | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Napájení (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy LTC4076EDD#TRPBF PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro LTC4076EDD#TRPBF - Analog Devices Inc..
LTC4075XEDD#PBFLinear Technology / Analog Devices
LTC4075XEDDLinear Technology / Analog Devices
LTC4075HVXEDDLinear Technology / Analog Devices
LTC4075XEDD#TRPBFLinear Technology / Analog Devices
LTC4078EDD-2Linear Technology / Analog Devices
LTC4076EDDLBWCVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.