- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
Mult Devices EOL 13/Aug/2018.pdfTechnické specifikace LTC3418EUHF
Technické specifikace Analog Devices Inc. - LTC3418EUHF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - LTC3418EUHF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 0.8V |
| Napětí - Výstup (Max) | 5V |
| Napětí - vstup (Min) | 2.25V |
| Napětí - vstup (Max) | 5.5V |
| topologie | Buck |
| synchronní usměrňovač | Yes |
| Dodavatel zařízení Package | 38-QFN (5x7) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | Adjustable |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Step-Down |
| Frekvence - Přepínání | 1MHz |
| Current - Výstup | 8A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. LTC3418EUHF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LTC3418EUHF#TRPBF | LTC3418EUHF#PBF | LTC3417EDHC#TRPBF | LTC3417EDHC#PBF |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Frekvence - Přepínání | - | - | - | - |
| synchronní usměrňovač | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| topologie | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Min) | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy LTC3418EUHF PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro LTC3418EUHF - Analog Devices Inc..
LTC3419EDDLinear Technology / Analog Devices
LTC3417EFELinear Technology / Analog Devices
LTC3419EMSLinear Technology
LTC3417EDHCLinear Technology / Analog Devices
LTC3417SFE#PBFLinear Technology / Analog Devices
LTC3418EUH#PBFLTVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.