- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
LTC2053, LTC2053-SYNCH Datasheet.pdfDalší související dokumenty
Tape and Reel Packaging.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.361 | $4.36 |
| 200+ | $1.688 | $337.60 |
| 500+ | $1.629 | $814.50 |
| 1000+ | $1.599 | $1,599.00 |
Technické specifikace LTC2053CDD#TRPBF
Technické specifikace Analog Devices Inc. - LTC2053CDD#TRPBF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - LTC2053CDD#TRPBF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - rozpětí napájení (min) | 2.7 V |
| Napětí - rozpětí napájení (max) | 11 V |
| Napětí - Input Offset | 5 µV |
| Dodavatel zařízení Package | 8-DFN (3x3) |
| rychlost přeběhu | 0.2V/µs |
| Série | - |
| Paket / krabice | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Rail-to-Rail |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Zisk Bandwidth Product | 200 kHz |
| Proud - Supply | 950µA |
| Aktuální - Vstupní klidový | 4 nA |
| Číslo základního produktu | LTC2053 |
| zesilovač Type | Zero-Drift |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. LTC2053CDD#TRPBF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LTC2053CDD#PBF | LTC2053CMS8#TRPBF | LTC2053CMS8-SYNC#TRPBF | LTC2052IGN#TRPBF |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Proud - Supply | - | - | - | - |
| zesilovač Type | - | - | - | - |
| Napětí - rozpětí napájení (min) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - rozpětí napájení (max) | - | - | - | - |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aktuální - Vstupní klidový | - | - | - | - |
| rychlost přeběhu | - | - | - | - |
| Napětí - Input Offset | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Zisk Bandwidth Product | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy LTC2053CDD#TRPBF PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro LTC2053CDD#TRPBF - Analog Devices Inc..
LTC2053CDD#PBFLinear Technology
LTC2052IS#TRPBFLinear Technology
LTC2053CMS8#PBFLinear Technology
LTC2053CMS8-SYNC#PBFLinear TechnologyIC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC 8MSOP
LTC2053CMS8#30495Linear Technology / Analog Devices
LTC2052ISLinear Technology
LTC2052IGNLinear Technology / Analog Devices
LTC2053CMS8-SYNC#PBFAnalog Devices
LTC2053CMS8LT
LTC2053HDDLTVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.