- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
LTC1700.pdfInformace o životním prostředí
Material Declaration LTC1700EMS#PBF.pdfNávrh/specifikace PCN
Mult Dev Mark Chg 4/Feb/2020.pdfTechnické specifikace LTC1700EMS#PBF
Technické specifikace Analog Devices Inc. - LTC1700EMS#PBF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - LTC1700EMS#PBF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 0.9V ~ 6V |
| topologie | Boost |
| synchronní usměrňovač | Yes |
| Dodavatel zařízení Package | 10-MSOP |
| Série | - |
| Sériová rozhraní | - |
| Paket / krabice | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | Transistor Driver |
| Výstupní fáze | 1 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Step-Up |
| Frekvence - Přepínání | 530kHz |
| Pracovní cyklus (Max) | 88% |
| Ovládací prvky | Enable, Soft Start |
| Synchronizace hodin | Yes |
| Číslo základního produktu | LTC1700 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. LTC1700EMS#PBF.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LTC1700EMS#PBF | LTC1700EMS#TRPBF | LTC1699EMS8-82#PBF | LTC1701BES5#TR |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | LT |
| Typ montáže | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Synchronizace hodin | Yes | Yes | - | - |
| Funkce | Step-Up | Step-Up | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | 10-MSOP | 10-MSOP | 8-MSOP | - |
| Výstupní fáze | 1 | 1 | - | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C | - |
| Číslo základního produktu | LTC1700 | LTC1700 | LTC1699 | - |
| Konfigurace výstupu | Positive | Positive | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | Tube | Tape & Reel (TR) | Tube | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 0.9V ~ 6V | 0.9V ~ 6V | - | - |
| Typ výstupu | Transistor Driver | Transistor Driver | - | - |
| topologie | Boost | Boost | - | - |
| Frekvence - Přepínání | 530kHz | 530kHz | - | - |
| Ovládací prvky | Enable, Soft Start | Enable, Soft Start | - | - |
| Pracovní cyklus (Max) | 88% | 88% | - | - |
| synchronní usměrňovač | Yes | Yes | - | - |
| Počet výstupů | 1 | 1 | - | - |
| Sériová rozhraní | - | - | - | - |
| Paket / krabice | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) | - |
Stáhněte si datové listy LTC1700EMS#PBF PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro LTC1700EMS#PBF - Analog Devices Inc..
LTC1701ES5Linear Technology / Analog Devices
LTC1700EMSLinear Technology / Analog Devices
LTC1701ES5#TRMPBFLinear Technology
LTC1701BES5Linear Technology / Analog Devices
LTC1701BES5#TRLT
LTC1701ES5#TRLTVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.