- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN jiné
2.73KHz.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $17.256 | $17.26 |
| 200+ | $6.678 | $1,335.60 |
| 500+ | $6.444 | $3,222.00 |
| 1000+ | $6.327 | $6,327.00 |
Technické specifikace HMC682LP6CETR
Technické specifikace Analog Devices Inc. - HMC682LP6CETR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - HMC682LP6CETR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Dodavatel zařízení Package | 40-SMT (6x6) |
| Série | - |
| sekundární atributy | Down Converter |
| RF Type | LTE, WiMax |
| Paket / krabice | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet míchače | 2 |
| hluk Obrázek | 12dB |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Získat | 6dB |
| Frekvence | 1.7GHz ~ 2.2GHz |
| Proud - Supply | 450mA |
| Číslo základního produktu | HMC682 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. HMC682LP6CETR.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HMC682LP6CETR | HMC683LP6CETR | HMC683LP6CETR | HMC682LP6CE |
| Výrobce | Hittite | Hittite | Analog Devices Inc. | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Proud - Supply | - | - | - | - |
| Získat | - | - | - | - |
| Počet míchače | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| sekundární atributy | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| RF Type | - | - | - | - |
| hluk Obrázek | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy HMC682LP6CETR PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro HMC682LP6CETR - Analog Devices Inc..
HMC681LP5ETRHittite (Analog Devices)
HMC684LP4EAnalog Devices
HMC6814LF10Analog Devices Inc.IC RF AMP
HMC684LP4Analog Devices Inc.ICVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.