- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
ADF5000.pdfSestava/původ PCN
Multiple Parts 05/Jul/2022.pdfDalší související dokumenty
Tape and Reel Packaging.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.699 | $9.70 |
| 10+ | $8.401 | $84.01 |
Technické specifikace ADF5000BCPZ-RL7
Technické specifikace Analog Devices Inc. - ADF5000BCPZ-RL7, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - ADF5000BCPZ-RL7
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Typ | Prescaler (RF) |
| Dodavatel zařízení Package | 16-LFCSP-WQ (3x3) |
| Série | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:1 |
| Paket / krabice | 16-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| PLL | No |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výstup | Clock |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Vstup | Clock |
| Frekvence - Max | 18GHz |
| Dělič / multiplikátor | Yes/No |
| Diferenciál - Vstup: Výstup | No/Yes |
| Číslo základního produktu | ADF5000 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. ADF5000BCPZ-RL7.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ADF5002BCPZ-RL7 | ADF5356BCPZ-RL7 | ADF5000BCPZ | ADF5002BCPZ |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Výstup | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Frekvence - Max | - | - | - | - |
| Vstup | - | - | - | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dělič / multiplikátor | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Diferenciál - Vstup: Výstup | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ADF5000BCPZ-RL7 PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro ADF5000BCPZ-RL7 - Analog Devices Inc..
ADF4901BCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADF5610-EVALZAnalog Devices Inc.IC
ADF4912BCCZAnalog Devices Inc.62MHZ-16GHZ PLLVCO SPECIAL
ADF4907BCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADF5355BCPZ-RL7Analog Devices
ADF4901Analog Devices
ADF4902BCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADF4905BCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADF4902BCPZ-RL7ADI (Analog Devices, Inc.)
ADF4907BCPZ-RL7ADI (Analog Devices, Inc.)Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.