- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfSestava/původ PCN
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $17.79 | $17.79 |
| 10+ | $15.18 | $151.80 |
Technické specifikace AD7712ANZ
Technické specifikace Analog Devices Inc. - AD7712ANZ, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - AD7712ANZ
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - Supply, digitální | 5V |
| Napětí - Supply, analogový | 5V ~ 10V |
| Dodavatel zařízení Package | 24-PDIP |
| Série | - |
| Vzorkování (Per Second) | 1k |
| Typové označení | External, Internal |
| Poměr - S / H: ADC | - |
| Paket / krabice | 24-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet vstupů | 1 |
| Počet bitů | 24 |
| Počet převodníků A / D | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Typ vstupu | Differential, Single Ended |
| Funkce | PGA |
| Data Interface | SPI |
| Konfigurace | MUX-PGA-ADC |
| Číslo základního produktu | AD7712 |
| Architektura | Sigma-Delta |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. AD7712ANZ.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AD7712ARZ-REEL7 | AD7712ARZ-REEL | AD7713ANZ | AD7712ARZ |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Napětí - Supply, digitální | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet převodníků A / D | - | - | - | 2 |
| Série | - | - | - | - |
| Data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Vzorkování (Per Second) | - | - | - | 65M |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napětí - Supply, analogový | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Architektura | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Typové označení | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet bitů | - | 16 | 8 | 14 |
| Počet vstupů | - | - | - | 2 |
| Poměr - S / H: ADC | - | - | - | 1:1 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Konfigurace | - | - | - | S/H-ADC |
Stáhněte si datové listy AD7712ANZ PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro AD7712ANZ - Analog Devices Inc..
AD7712ADADI (Analog Devices, Inc.)
AD7712AARZADI (Analog Devices, Inc.)
AD7712AARADI (Analog Devices, Inc.)Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.