- Jess***Jones
- 2026/04/17
Návrh/specifikace PCN
All Dev Materials Chg 23/Mar/2020.pdf Solder Plating Material Chg 10/Dec/2018.pdfDatasheets
S-809xxC Series.pdfHTML Datasheet
S-809xxC Series.pdfTechnické specifikace S-80930CNMC-G80T2G
Technické specifikace ABLIC Inc. - S-80930CNMC-G80T2G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako ABLIC Inc. - S-80930CNMC-G80T2G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | ABLIC |
| Napětí - Práh | 3V |
| Typ | Voltage Detector |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-5 |
| Série | S-809xxC |
| resetování Prodleva | 20ms Minimum |
| resetovat | Active Low |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | SC-74A, SOT-753 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | Open Drain or Open Collector |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet napìtí Sledované | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | S-80930 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako ABLIC Inc. S-80930CNMC-G80T2G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | S-80930CNMC-G80T2U | S-80930CNNB-G80T2G | S-80930CNPF-G80TFG | S-80930CNNB-G80T2U |
| Výrobce | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| resetovat | - | - | - | - |
| Napětí - Práh | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| resetování Prodleva | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet napìtí Sledované | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy S-80930CNMC-G80T2G PDF a dokumentaci ABLIC Inc. pro S-80930CNMC-G80T2G - ABLIC Inc..
S-80931ALMP-DAVT2GSEIKO
S-80930CNMC-T2SEIKO
S-80930CNMC-G80T2SSEIKO
S-80930CNMC-G80-T2SEIKO
S-80930CLNB-G8NT1GSEIKO
S-80930CNMC-G80T2SEIKO
S-80930CN-M5BB30SEIKO
S-80930CNMC
S-80930CNMC-G80SEIKOVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.