- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
Static Control Bag Storage.pdfInformace o životním prostředí
Desco RoHS/REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.06 | $0.06 |
Technické specifikace 806-040-MT24E36G8STF
Technické specifikace Glenair - 806-040-MT24E36G8STF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Glenair - 806-040-MT24E36G8STF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Glenair |
| Šířka - Inside | 3" (76.2mm) |
| Typ | Static Shielding Bag |
| Tloušťka | 2.8 mil (71.12 microns) |
| Pevnost v tahu | 4600 psi |
| Static Discharge Stínění | <10nJ |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Série | 1000 |
| Balík | Bag |
| kovová vrstva | In |
| Délka - Inside | 5" (127mm) |
| Barva | Silver |
| Closure System | User Defined - Clips, Heat Seal, Tape |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 3923.29.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Glenair 806-040-MT24E36G8STF.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 806-040-MT24E36G8SCF | 806-040-MT24E36G8STC | 806-040-MT24E36G8STD | 806-040-MT24E36G8STE |
| Výrobce | Glenair | Glenair | Glenair | Glenair |
| Static Discharge Stínění | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| kovová vrstva | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Barva | - | - | - | - |
| Closure System | - | - | - | - |
| Pevnost v tahu | - | - | - | - |
| Šířka - Inside | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Délka - Inside | - | - | - | - |
| Tloušťka | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 806-040-MT24E36G8STF PDF a dokumentaci Glenair pro 806-040-MT24E36G8STF - Glenair.
806-040-MT24E36G97PCAGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G8SCFGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G97PCDGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G8STDGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G97PTBGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G8STAGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G97PCBGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G8STBGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G97PTAGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G8SCEGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G97PCFGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G8STEGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G97PCEGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G8SCDGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G8SCCGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G97PCCGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G8STCGlenairCircular connector
806-040-MT24E36G97PTCGlenairCircular connectorVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.