- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.345 | $5.35 |
Technické specifikace 1930850000
Technické specifikace Weidmüller - 1930850000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Weidmüller - 1930850000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Weidmuller |
| Délka drátu drátu | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - |
| Napětí - UL | 300 V |
| Napětí - IEC | 1 kV |
| Typ | Header, Blade Pins |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Solder |
| Série | Omnimate SV |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 5 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.300' (7.62mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -50°C ~ 130°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 5 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 1.114' (28.30mm) |
| Ochrana proti vniknutí | IP20 |
| Materiál krytu | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| hlavička orientace | Vertical |
| Funkce | Mating and Mounting Flange |
| Proud - UL | 40.5 A |
| Proud - IEC | 41A |
| Délka kontaktu | 0.138' (3.50mm) |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Barva | Black |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Weidmüller 1930850000.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1930820000 | 1930830000 | 1930860000 | 1930870000 |
| Výrobce | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontaktování dokončení dokončování | - | - | - | - |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Délka kontaktu | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Napětí - IEC | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
19311000001Littelfuse Inc.FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
1931-1-00-15-00-00-03-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN CIRC
1931-0-00-15-00-00-03-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN CIRC
1930807Phoenix ContactTERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
1930771Phoenix ContactTERM BLK 16P TOP ENT 5.08MM PCB
19311250001Littelfuse Inc.FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
1931039Phoenix ContactCONN TERM BLK SPACERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.