- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
Mult Devs 04/Jul/2021.pdfHTML Datasheet
GAxx34G Automotive MLCC.pdfTechnické specifikace GA0603A2R7DEAAO34G
Technické specifikace Vishay Vitramon - GA0603A2R7DEAAO34G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Vitramon - GA0603A2R7DEAAO34G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Vishay / Vitramon |
| Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±0.5pF |
| Tloušťka (Max) | 0.038" (0.97mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | GA |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 2.7 pF |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Vitramon GA0603A2R7DEAAO34G.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GA0603A2R7DEAAI34G | GA0603A2R7DEBAO34G | GA0603A2R7DECAO34G | GA0603A2R7DECAI34G |
| Výrobce | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy GA0603A2R7DEAAO34G PDF a dokumentaci Vishay Vitramon pro GA0603A2R7DEAAO34G - Vishay Vitramon.
GA0603A2R7DECAO34GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DEBAI34GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DEBAO34GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DBBAR31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DBBAT31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DXCAC31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DXAAP31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DEAAI34GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DXAAC31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DBAAR31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DECAI34GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DBCAT31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DBAAT31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7CXCAP31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7CXCAC31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DBCAR31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DXBAC31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A2R7DXBAP31GVishay VitramonCAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0603Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.