- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
Multiple Devices Product Improvement 20/Mar/2019.pdfNávrhové zdroje
Maxi/Mini/Micro Design Guide, Appl Manual.pdfDatasheets
72V Input Mini Family.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $362.80 | $362.80 |
Technické specifikace V72B15T250BG
Technické specifikace Vicor Corporation - V72B15T250BG, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vicor Corporation - V72B15T250BG
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Vicor |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 15V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 43V |
| Napětí - vstup (Max) | 110V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| Série | MINI (250W) |
| Příkon (W) | 250 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 9-DIP Module |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OVP, UVLO |
| Účinnost | 86.3% |
| Proud - výstup (Max) | 16.67A |
| Číslo základního produktu | V72B15T250 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vicor Corporation V72B15T250BG.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | V72B15T250BG3 | V72B15T250BG2 | V72B15T250BL3 | V72B15T250BN3 |
| Výrobce | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | - | - | - |
| Účinnost | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Min) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 1 | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Izolace | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Proud - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy V72B15T250BG PDF a dokumentaci Vicor Corporation pro V72B15T250BG - Vicor Corporation.
V72B15M250BS2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 250W
V72B15T250BN3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 250W
V72B15M250BSVicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 250W
V72B15T250BN2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 250W
V72B15M250BS3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 250W
V72B15T250BSVicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 250WVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.