- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
CGA Series, Automotive Soft Termination Spec.pdf CGA Series, Soft Termination.pdf CGA6L1X7T2J104M160AE Character Sheet.pdfČíslo dílu PCN
2.73KHz.pdfInformace o životním prostředí
RoHS CGA Series.pdfTechnické specifikace CGA6L1X7T2J104M160AE
Technické specifikace TDK Corporation - CGA6L1X7T2J104M160AE, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TDK Corporation - CGA6L1X7T2J104M160AE
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TDK Corporation |
| Napětí - Jmenovitá | 630V |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | 0.075' (1.90mm) |
| teplotní koeficient | X7T |
| Velikost / Rozměry | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | CGA |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Soft Termination |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.1 µF |
| Aplikace | Automotive, Boardflex Sensitive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TDK Corporation CGA6L1X7T2J104M160AE.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CGA6L1X7T2J104M160AC | CGA6L1X7T2J104K160AE | CGA6L1X7T2J104K160AC | CGA6L1X7S3A472M160AA |
| Výrobce | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CGA6L1X7T2J104M160AE PDF a dokumentaci TDK Corporation pro CGA6L1X7T2J104M160AE - TDK Corporation.
CGA6L2X7R1H105KT0Y0NTDK CorporationVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.