- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrhové zdroje
20 W Non-Isolated Buck LED Driver Using PL LNK460K.pdfZměna stavu části PCN
Life Cycle Status 29/Jul/2016.pdfČíslo dílu PCN
MLCC Part Number Change 30/Nov/2012.pdfInformace o životním prostředí
RoHS C Series.pdfTechnické specifikace C1608C0G1HR75C080AA
Technické specifikace TDK Corporation - C1608C0G1HR75C080AA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TDK Corporation - C1608C0G1HR75C080AA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TDK Corporation |
| Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±0.25pF |
| Tloušťka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | C |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Low ESL |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.75 pF |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TDK Corporation C1608C0G1HR75C080AA.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C1608C0G1H821K080AA | C1608C0G2A010C080AA | C1608C0G1H822K080AA | C1608C0G1H822J080AA |
| Výrobce | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy C1608C0G1HR75C080AA PDF a dokumentaci TDK Corporation pro C1608C0G1HR75C080AA - TDK Corporation.
C1608C0G1H8R2CT000ATDK Corporation
C1608C0G1H821JT000NTDK CorporationVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.