- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
.125 Female Card Edge Datasheet.pdfInformace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $21.055 | $21.06 |
Technické specifikace RSA44DTMS
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - RSA44DTMS, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - RSA44DTMS
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.125" (3.18mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 44 |
| Počet poloh | 88 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Materiál - Izolace | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Loop Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | RSA44 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions RSA44DTMS.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RSA44DTMI | RSA44DTKS | RSA44DTMN | RSA44DTKN-S288 |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| stoupání | - | - | - | - |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy RSA44DTMS PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro RSA44DTMS - Sullins Connector Solutions.
RSA49DRMH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.125
RSA44DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
RSA49DRMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.125
RSA49DRMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.125
RSA49DRMI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.125
RSA49DRMD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.125
RSA44DTKTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
RSA49DRMN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.125
RSA44DTKNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
RSA44DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
RSA44DTMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
RSA44DTKN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
RSA44DTMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
RSA44DTKSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
RSA49DRMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.125
RSA44DTKT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
RSA49DRMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.125
RSA44DTMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.