- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
xxMxxDRxx Drawing.pdfInformace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.32 | $4.32 |
Technické specifikace RCM06DRUI
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - RCM06DRUI, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - RCM06DRUI
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.156" (3.96mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 6 |
| Počet poloh | 12 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - Izolace | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Full Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | RCM06 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions RCM06DRUI.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RCM06DRUH | RCM06DRUN | RCM06DRTI | RCM06DRTI-S13 |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy RCM06DRUI PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro RCM06DRUI - Sullins Connector Solutions.
RCM06DRTN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRUNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRTISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRTI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRTNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRTH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRTF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRUSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRYFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRYH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRTSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRYHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRTHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRXSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRXISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRXNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRXHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
RCM06DRUHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.