- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
MR1120-MR1126, MR1128, MR1130.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.548 | $3.55 |
| 200+ | $1.416 | $283.20 |
| 500+ | $1.369 | $684.50 |
| 1000+ | $1.346 | $1,346.00 |
Technické specifikace MR1126
Technické specifikace Solid State Inc. - MR1126, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Solid State Inc. - MR1126
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Solid State Inc. |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1 V @ 12 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | DO-4 |
| Rychlost | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Balík | Box |
| Provozní teplota - spojení | -65°C ~ 190°C |
| Typ montáže | Stud Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 500 µA @ 60 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 12A |
| Kapacitní @ Vr, F | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Solid State Inc. MR1126.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MR1126R | MR1128 | MR1122R | MR1124 |
| Výrobce | Solid State Inc. | Solid State Inc. | Solid State Inc. | Solid State Inc. |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy MR1126 PDF a dokumentaci Solid State Inc. pro MR1126 - Solid State Inc..
MR12W1204FTLWalsin Technology CorporationRES 1.2M OHM 1% 1206
MR12W1334FTLWalsin Technology CorporationRES 1.33M OHM 1% 1206
MR12W1005FTLWalsin Technology CorporationRES 10M OHM 1% 1206
MR12250FIFOVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.